Профигруп
Профигруп
Профигруп

Ласкаво просимо на сайт компанії Профігруп!

Це офіційний сайт компанії "Профігруп". Сферою наших професійних і ділових інтересів є повний супровід господарської діяльності підприємств та фізичних осіб — підприємців, реєстрація і правове обслуговування бізнесу, представництво в суді та податкових органах, сучасний бухгалтерський і податковий облік, оптимізація оподаткування. 

Досвід і професіоналізм

Юридична компанія розпочала свою діяльність на ринку юридичних послуг України в 2008 році. За весь період нами накопичений великий досвід у сфері надання послуг для різних видів бізнесу: реєстрація підприємств різних форм, перереєстрація фірм (в т.ч. зміна учасників, адреси, назви, директора, видів діяльності), ліквідація підприємств, отримання різних ліцензій і дозволів (в т.ч. туроператорська ліцензія, будівельна ліцензія, дозвіл на працевлаштування іноземця), консультування з питань оподаткування, стягнення дебіторської заборгованості, комплексне юридичне обслуговування.

Надійність та конфіденційність

Наші клієнти завжди можуть розраховувати на професійний підхід як у вирішенні первинних завдань, пов'язаних зі створенням їх бізнес структури, так і у вирішенні подальших питань забезпечення її діяльності (юридичний супровід бізнесу в подальшому). Ми завжди будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів і готові докласти максимум зусиль для найбільш ефективного вирішення Ваших проблем. Ми гарантуємо Вам конфіденційність.

Гнучка цінова політика

У своїй роботі ми дотримуємося принципу індивідуального підходу до кожного клієнта. Це дозволяє нам сформувати унікальну ценнову пропозиціу для наших клієнтів, яке вигідно відрізняється від подібних на тлі наших конкурентів.

Ми допоможем Вам і відповімо на всі ваші питання
Написати нам

Новини
Новина

Новый сайт компании ПрофиГрупп начал работу!

детальніше >>
  • Украина, г.Николаев, ул.Спасская 75а.